PROFIT Paweł Giza > Współpraca krok po kroku

Współpraca krok po kroku

Jak współpracujemy? Przede wszystkim w oparciu o jasne i uczciwe zasady. Dbamy o Twoją wygodę, dlatego wystarczy zaledwie kilka kroków, byś mógł cieszyć się nowymi oknami czy drzwiami.

Krok 1

Podczas wizyty w salonie okien w Plewiskach k. Poznania przy ul. Miętowej 25 przedstawimy Ci naszą ofertę, profesjonalnie doradzimy i sporządzimy wycenę.

Krok 2

Jeśli nasza oferta będzie Ci odpowiadała, podpiszemy umowę w biurze i umówimy się na pomiar na budowie / miejscu montażu.

Krok 3

Po pomiarach spotkamy się w biurze w Plewiskach przy ul. Miętowej 25. Podczas wizyty ustalimy i potwierdzimy wymiary okien czy drzwi, kolory, dodatkowe akcesoria itd, które będzie zawierała umowa, określimy zakres prac i termin ich realizacji. Dzięki temu możesz mieć pewność, że nasze zadanie wykonamy sumiennie i w terminie.

Krok 4

Po ustaleniu z producentem terminu dostawy towaru, zarezerwujemy dla Ciebie grupę montażową i poinformujemy Cię o terminie wykonania usługi.

UWAGA! Jeśli zamówiłeś drzwi i zależy Ci na ekspresowej realizacji usługi, już podczas wizyty pomiarowej dzwonimy do dystrybutora i sprawdzamy dostępność drzwi. Jeśli wybrane drzwi są na składzie, to rezerwujemy je dla Ciebie. Dzięki temu prace możemy wykonać nawet w ciągu jednego dnia lub dwóch dni.”

Krok 5

Szybko i sprawnie montujemy zamówione produkty i dajemy gwarancję satysfakcji na lata.

 

 

Masz pytania? Z przyjemnością z Tobą porozmawiamy.


+48 668 184 043