PROFIT OKNA DRZWI BRAMY > Blog > Okna Schuco czy okna Veka?

21 marca 2016

Okna Schuco czy okna Veka?

Okna Schüco - wiosna classic z szybą Ug=1,1 Wm2K

Nowoczesne okna wyróżniają się dziś na rynku pod względem bogatych systemów izolacyjnych. Większość zaawansowanych technologicznie komponentów składających się na budowę całego okna idealnie chroni mieszkanie przed stratą energii cieplnej, czy przed hałasem. Wszystkie mają dawać doskonały komfort i bezpieczeństwo, mimo tego, że będą narażane przez lata na szereg niekorzystnych zjawisk i warunków atmosferycznych. Do niezawodnych i sprawdzonych produktów należą z pewnością okna dwóch marek, ale które z nich najlepiej sprawdzą się w naszym domu: Schuco czy okna Veka?

Okna PCV Schuco

Kilka słów o oknach Schuco

Kolekcja produktów Schuco zachwyca klientów nowoczesnymi rozwiązaniami i niezwykle wysoką wydajnością. Użytkownicy, którzy zdecydowali się na montaż okien Schuco najbardziej cenią je sobie za komfort cieplny i poczucie bezpieczeństwa. Brak strat energii, a z tym związane oszczędności to kolejny argument, który potwierdza doskonałość systemu izolacyjnego, jaki został zastosowany w projekcie okien Schuco. Nie można zapomnieć też o estetyce i efektywnym użytkowaniu, co potwierdza wysoką jakość produktów tej marki.

 

Za co użytkownicy cenią okna Schuco:

Okna Schuco i ich sposób na wieczność

Wysoka izolacyjność cieplna oraz energooszczędność to podstawowe cechy, które każdy z nas bierze pod uwagę w czasie zakupu. Dzięki nim w domu panuje przyjazny klimat, który idealnie odpowiada potrzebom mieszkańców. Oprócz nich warto sprawdzić, jak okna radzą sobie z upływem czasu i w czasie trudnych warunków atmosferycznych.

Dodatkowe zalety okien Schuco:

 

Okna Veka Poznań

Kilka słów o oknach Veka

Okna Veka znane są z oryginalnych rozwiązań dostosowanych do wymagań najbardziej wymagających klientów. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii tej marce udało się stworzyć wysokiej jakości system profili, różnego rodzaju stalowych wzmocnień oraz okuć i szyb. Okna Veka mogą pochwalić się specjalnym wyróżnieniem, jak klasa oznaczona symbolem RAL czy A***.

 

Za co użytkownicy cenią sobie okna Veka?

Czym wyróżniają się okna Veka?

Okna Veka wybierane są najczęściej do domów nawet z dużymi przeszkleniami. Ci, którzy stawiają na energooszczędność, mogą liczyć na lepszą izolację termiczną. Veka stosuje system wielokomorowy, dzięki któremu masz pewność lepszej ochrony domu przed stratami energii cieplnej.

 

Schuco czy Veka?

Obie marki idealnie odpowiadają na potrzeby swoich klientów, tworząc okna najwyższej jakości. Zarówno o jednych jak i o drugich można powiedzieć: okna z klasą.

 

Bezpieczeństwo

Schuco i Veka dbają o bezpieczeństwo, stosując w profilach stalowe wzmocnienia. Dzięki takim rozwiązaniom okna są stabilne oraz bezpieczne.

 

Komfort

Od każdego okna wymaga się dobrej izolacji termicznej. Schuco i Veka dają pewność, że dom będzie ciepły zimą, a latem dawał przyjemny chłód.

 

Wymarzona cisza

Zarówno Schuco, jak i Veka nie zawiodą użytkowników, którzy liczą na idealne wyciszenie hałasu dobiegającego z zewnątrz. Obniżenie poziomu hałasu jest możliwe, dzięki zastosowaniu oszklenia z odpowiednią izolacją akustyczną.

 

Stylowy design

Każdy z nas chce, aby w nowym domu wszystko prezentowało się elegancko. Okna Schuco i Veka zostały zaprojektowane tak, aby cieszyć oko domowników każdego dnia. Każda marka zadbała o szeroką gamę wzornictwa i kolorystyki. Delikatne linie i lekko wyglądające profile, wszystko jest utrzymane w przemyślanych proporcjach.

Masz pytania? Z przyjemnością z Tobą porozmawiamy.