PROFIT OKNA DRZWI BRAMY > O nas

O nas

PROFIT – niezawodne okna, drzwi, bramy i rolety

Dzięki współpracy z czołowymi producentami zapewniamy Ci szeroki wybór materiałów, kształtów, kolorów i wzorów, a także najwyższej klasy systemy okien i drzwi oraz automatykę do bram. Zagwarantujemy Ci profesjonalną obsługę na każdym etapie: doradzamy, sprzedajemy, montujemy i serwisujemy.

Solidne doświadczenie

PROFIT to solidna marka z bogatym doświadczeniem. Od 2008r. wykonaliśmy blisko 2 000 usług zarówno dla osób prywatnych, jak i jednostek publicznych.

Usługi od A do Z

Działamy kompleksowo. Doradzamy na każdym etapie realizacji zlecenia, sprzedajemy, montujemy, dbamy o serwis i naprawy pogwarancyjne. Dotrzymujemy ustalonych terminów i fachowo podchodzimy do tematu.

Współpraca z najlepszymi

W trosce o Twoją satysfakcję w naszej ofercie posiadamy produkty tylko sprawdzonych marek. Współpracujemy ze sprawdzonymi producentami okien, którzy  gwarantują wysoką jakość w przystępnej cenie. Oferujemy też szeroki wachlarz systemów okiennych tj. VEKA, Salamander, Rehau, Aluprof, Ponzio.

Jesteśmy dla Ciebie

Bez względu na to czy zamówiłeś u nas jedno okno, czy kilkanaście możesz być pewien, że spotkasz się z najwyższej jakości obsługą. W PROFIT dbamy o każdego klienta, bo wiemy, że to opinie i rekomendacje pojedynczych osób budują pozycję marki na rynku.

Masz pytania? Z przyjemnością z Tobą porozmawiamy.